top of page

II Turniej Piłki Siatkowejkarta zgloszenia
.doc
Pobierz DOC • 34KB


Uprzejmie informuję, iż w dniu 27 maja 2023r. na hali sportowej GOSiR w Jedliczu przy ul. gen. Kościuszki 1 organizowany będzie II Turniej o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego w piłce siatkowej – Jedlicze 2023.

Turniej powstał z inicjatywy organizatora – Zarządu NSZZ „Solidarność”, a jego nadrzędnym celem jest promocja aktywności wśród Funkcjonariuszy i Pracowników Policji.

W zawodach uczestniczyć będzie 8 zespołów liczących 8 zawodników/zawodniczek. Drużyny przed rozpoczęciem turnieju zostaną rozlosowane pomiędzy dwie grupy rozgrywkowe.

W przypadku wyrażenia zainteresowania uczestnictwem proszę o przesłanie informacji w terminie do dnia 15 maja 2023r.do Przewodniczącego Zarządu NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy oraz Pracowników Policji – asp. Marcina PAWLUS za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: zarzad@podkarpackapolicja-solidarnosc.pl,a także o wniesienie opłaty wpisowej w kwocie 350zł od drużyny z uwagi na konieczność zabezpieczenia kosztów organizacyjnych (nr konta 08 1600 1462 1804 4094 9000 0001 – tytułem Turniej Policja – Jedlicze 2023 oraz nazwa drużyny).

Nadmieniam jednocześnie, iż ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie decydować będzie kolejność zgłoszeń.

W związku z powyższym serdecznie zapraszam reprezentacje z podległych Państwu jednostek organizacyjnych do wzięcia udziału w II Turnieju o Puchar Przewodniczącego Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego w piłce siatkowej – Jedlicze 2023, a także uprzejmie proszę o rozpropagowanie przedmiotowej informacji.

Regulamin zawodów oraz karta zgłoszenia znajdują się na stronie internetowej Organizacji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” Funkcjonariuszy i Pracowników Policji Województwa Podkarpackiego w sekcji aktualności pod adresem: www.podkarpackapolicja-solidarnosc.pl

Drużyny zgłoszone do udziału w zawodach w ramach opłaty wpisowej zostaną zaopatrzone w napoje ciepłe oraz zimne, a także w ciepły posiłek.

W razie wystąpienia ewentualnych pytań proszę o kontakt z organizatorami:

- asp. Marcin PAWLUS (608-043-416)

- mł. asp. Jacek Kozdrój (881-221-805)

- st. sierż. Maciej BARSZCZEWSKI (697-971-822)Comentários


bottom of page