top of page

😀Odwiedził Nas św. Mikołaj😁

🎅🎅Święty Mikołaj zawitał do dzieci funkcjonariuszy 👮‍♀️👮 i pracowników policji!


W dniu 8 grudnia 2022r, Organizacja Międzyzakładowa NSZZ "Solidarność" FiP Policji woj. Podkarpackiego, zorganizowała spotkanie Mikołaja 🎅 z dziećmi 👫👫👫 :) :D

Spotkanie odbyło się w sali zabaw „LUPPO PUPPO” mieszczącej się w Galerii VIVO. Podczas spotkania, oprócz szaleństwa i dobrej zabawy , nie zabrakło prezentów od Św. Mikołaja. Wszystkie dzieci otrzymały paczkę słodyczy i przekąsek jak również odblask 🎁🎁🎁. Zabawa i upominek zostały sfinansowany ze środków własnych naszej organizacji.


- Spotkanie miało również na celu integracje środowiska policyjnego, podczas gdy dzieci bawiły się w sali zabaw, rodzice spędzili ten czas na wspólnych dyskusjach. W dzisiejszym - tak bardzo podzielonym środowisku jest to bardzo ważne. Nasza organizacja wychodzi naprzeciw tym podziałom - w zabawie uczestniczyli nie tylko nasi członkowie, ale również osoby niezrzeszone, które skorzystały z naszej oferty. M.in. po to założyliśmy naszą organizacje - by wspierać i walczyć o dobro Funkcjonariuszy i Pracowników Policji – mówi Przewodniczący OM - Marcin Pawlus.


Dziękujemy za wspólną zabawę!


PS. Rzeszów! Widzimy się 14 grudnia 2022r !! Do zobaczenia!!


Zapraszamy w nasze szeregi!


Comments


bottom of page