Dzień Dziecka – odwołany!!!

Nasza Organizacja z przykrością informuje, że okres planowanej imprezy nałożył się z okresem wzmożonej ilości zabezpieczeń, nie tylko na terenie województwa podkarpackiego ale też innych województw, zaangażowaniem funkcjonariuszy w czynności związane z ochroną wschodniej granicy oraz zadaniami z tym związanymi oraz wykorzystaniem terenu jednostki do celów szkoleniowych. Biorąc za priorytet potrzebę służby i konieczność realizacji zleconych zadań.

Mając na uwadze fakt, że pion naszej Organizacji stanowią funkcjonariusze liniowi, w czynnej służbie zmuszeni jesteśmy odwołać zaplanowane wydarzenie.

Jednocześnie zobowiązujemy się naszym najmłodszym że dołożymy wszelkich starań aby nasi milusińscy świętowali w innym terminie. Szczegóły podamy już wkrótce.

Rodziców i opiekunów również przepraszamy za niedogodności. Jesteśmy do waszej dyspozycji zachęcamy do kontaktu