top of page

Oferta Orlen

Orlen223.webp

Komisja Krajowa NSZZ „Solidarność” podpisała z PKN ORLEN S.A. umowę, na podstawie której członkowie Związku będą mogli uzyskać rabat przy zakupie paliwa i artykułów pozapaliwowych (Stop Cafe, OrlenOIL, myjnia) na stacjach paliw PKN ORLEN.

Każdy zainteresowany związkowiec, otrzymaniem karty rabatowej BiznesTank musi najpierw – o ile nie posiada – wyrobić sobie elektroniczną legitymację członkowską NSZZ „Solidarność”. W tym celu należy się zwrócić do macierzystej organizacji związkowej i wypełnić odpowiedni wniosek.

Karta będzie wyrabiana na podstawie Legitymacji Członkowskiej NSZZ Solidarność.

Związkowcy, którzy już posiadają elektroniczną legitymację członkowską NSZZ „Solidarność” muszą udać się na jedną z dedykowanych stacji PKN ORLEN by wyrobić kartę BiznesTank.

Karta ORLEN Biznes Tank przypisana jest do konkretnego pojazdu i jego numeru rejestracyjnego.

Każdy członek związku może posiadać jedną kartę - w przypadku wyrobienia kolejnej karty poprzednia będzie blokowana w systemie.

Koszt wyrobienia karty wynosi 1 zł.

W przypadku utraty lub zniszczenia karty rabatowej, Użytkownik zobowiązany jest do niezwłocznego zgłoszenia tego faktu na najbliższej stacji ORLEN.

Użytkownicy mają obowiązek nieudostępniania karty rabatowej osobom nieuprawnionym.

Oferta przeznaczona jest dla osób nieprowadzących działalności gospodarczej, do transakcji przy użyciu tych kart nie ma możliwości wystawienia faktury VAT.

Aby skorzystać z karty ORLEN Biznes Tank musisz być członkiem naszego związku.

Chcesz więcej szczegółów? Skontaktuj się z NAMI.

 

Szczegóły jak do nas dołączyć znajdziesz TUTAJ.

BiznesTank Solidarnosc.webp
bottom of page